Samsung Odyssey Neo G7 LS32BG750NUXEN 32" Curved Monitor
26742840549501https://www.kotsovolos.gr/computing/monitors/267428-monitor-samsung-ls32bg750nuxen
To Samsung Odyssey Neo G7 32” gaming monitor με εντυπωσιακά κυρτή οθόνη, μοναδικό Core lighting σχεδιασμό, καθηλωτική ανάλυση UHD, χρόνο απόκρισης 1 ms και συμβατότητα Free Sync, είναι η τέλεια επιλογή για απαιτητικό gaming, συναρπαστική προβολή και υψηλή παραγωγικότητα.
Tελευταία τεμάχια
Τρόπος Παράδοσης
Διαθέσιμο για δωρεάν παραλαβή σε 20'
Δωρεάν
Ολοκληρωμένες Λύσεις
ΚΥΡΙΟ ΠΡΟΪΟΝ
next-img
Samsung Odyssey Neo G7 LS32BG750NUXEN 32" Curved
TOTAL SUPPORT
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚEΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
Συνολική τιμή (1 είδη)
Προστέθηκε στο καλάθι μου
Total Support
Total Support Insurance One Monitors
Συμπληρωματικά προιόντα
Razer Sphex V2 Mini
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Μέγεθος Οθόνης σε Ίντσες
32
Ανάλυση οθόνης
3840 x 2160
Χρόνος Απόκρισης σε ms
1
Λόγος Αντίθεσης
Τύπος Οθόνης
Mini LED
Σχεδιασμός Οθόνης
Curved
Τεχνολογία Οθόνης
FreeSync Premium Pro
Ρυθμός Ανανέωσης
165 Hz