Samsung Neo QLED 8K QE65QN990FT 65" Mini LED AI TV
(1) Αξιολογήσεις
Άμεσα διαθέσιμο
Τρόπος Παράδοσης
Διαθέσιμο για παραλαβή
Δωρεάν
Ολοκληρωμένες Λύσεις
ΚΥΡΙΟ ΠΡΟΪΟΝ
next-img
TOTAL SUPPORT
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚEΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
Συνολική τιμή (1 είδη)
Προστέθηκε στο καλάθι μου
Total Support
Total Support Insurance Premium TV
Συμπληρωματικά προιόντα
Hama Μονόπριζο Ασφαλείας Λευκό
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Εικόνα
Ανάλυση Οθόνης
8K
Τεχνολογία Panel
Mini-LED
Ρυθμός Ανανέωσης Panel
120Hz
Οπίσθιος Φωτισμός
Mini LED
Τεχνολογία Dimming
Ultimate 8K Dimming Pro
Τεχνολογία HDR
HDR10+
LED
Γενικά Χαρακτηριστικά
Smart TV
Υποστηρίζεται
Επεξεργαστής
NQ8 AI Gen3 Processor
Twin Tuner
Διαθέτει
Χρώμα
Μαύρο
Υλικό
Ανακυκλωμένο πλαστικό SORPLAS
Βάση
Βάση Σταθερή
Smart Τηλεχειριστήριο
One Remote
Διάκενο Vesa (mm)
400 x 300
Smart Δυνατότητες
Upscaler Ανάλυση Εικόνας
8K AI Upscaling Pro
Adaptive Picture
Υποστηρίζεται
Βελτίωση Εικόνας
Gaming TV
Ναι
Gaming Technology
VRR 240Hz, FreeSync Premium Pro, AI Auto Game Mode, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View, MiniMap Zoom, HGiG, Game Motion Plus
tizen
SMART HUB
Netflix
Διαθέτει
Cosmote TV
HbbTV
Φωνητικές Εντολές
Bixby
Screen Mirroring
Picture in Picture (PiP)
Gallery Mode
Λειτουργίες Τηλεόρασης
Λειτουργία ξενοδοχείου
Δεν διαθέτει
Ήχος
Ηχεία / Συνολική Ισχύς
6.2.4/90W
Τεχνολογία ήχου
Dolby Atmos
Surround Mode
Q Symphony, OTS Pro, 360 Audio, Surround Sound, DOLBY ATMOS
Συνδεσιμότητα
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
Airplay
Airplay 2
Chromecast Built-in
Δεν διαθέτει
Ethernet
DLNA
Λοιπές Συνδέσεις
OPTICAL
Ενσύρματες Συνδέσεις
HDMI
5
HDMI ARC
HDMI 2.1
5
USB 2.0
3
USB 3.0
Είσοδος Ακουστικών
TV Tuner
DVB-S/S2/C/T/T2
Δορυφορικός Δέκτης
Λειτουργία PVR
Δεν υποστηρίζεται
Διαστάσεις Συσκευής
Βάρος σε Kg
21.6
Διαστάσεις χωρίς Βάση σε mm (Υ x Π x Β)
1433.5 x 815.1 x 12.9
1433.5 x 892.4 x 265.7
Βάρος χωρίς Βάση σε Kg
21.6
30.2
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
Ηλεκτρονικός Οδηγός Προγραμμάτων (EPG)
Επιπλέον
Wireless Connect Box
Ενεργειακή Κλάση
Ενεργειακή Κλάση
Energy Class
Κατανάλωση (Watt)
Typical 112 W
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Ρυθμός Ανανέωσης (VRR)
240Hz